II Otwarcie Sezonu na Karaska

II Otwarcie Sezonu na Karaska to impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka na starosądeckich Stawach. W tym roku wyjątkowo wzbogacona o licytację dla naszych przyjaciół ze Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Gniazdo.Pogoda dopisała, atrakcji mnóstwo, frekwencja również duża. Nie zabrakło występów artystycznych, dobrego jedzenia prosto z grilla od dzielnych strażaków i mnóstwa zabawy podczas licznych konkurencji sportowych, zgadywanek, gdzie do wygrania były atrakcyjne nagrody. Bawiliśmy się ponad 12 godzin!!!

O godzinie 10:00 imprezę rozpoczęły zawody wędkarskie (czytaj więcej). O godzinie 13:00 wystartował cały blok atrakcji na scenie i tuż pod nią. Licytacje, konkursy, zawody sportowe, przejażdżki motorówką z WOPR, wakeboarding i wiele wiele innych. W tym roku tak wielka ilość rozdanych prezentów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.  To wszystko dzięki hojnym SPONSOROM, którym należą się OGROMNE PODZIĘKOWANIA!

Niezawodna firma ECOPUF ze Starego Sącza wykonała specjalnie dla nas mięciutkie i nowiutkie siedziska. Dzieciaki szalały pod sceną aż miło. Nie zabrakło tańców i leniuchowania. Na scenie pięknie prezentowały się zespoły z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury, Dziecięcy Regionalny Zespół Pieśni i Tańca SPOD PREHYBY, Studio Tańca Etiuda, Sergiusz i Oliwia Nakielscy oraz Integracyjna Grupa Teatralna GNIAZDO. Wieczór należał do NO BROTHERS i POWER MUSIC, który dyskoteką na trawie zakończył ten dzień przed 23 ?

Jakie nagrody czekały dla naszych milusińskich? Czyli nasi hojni sponsorzy: tablet (Michalak-Trans), rower górski (Noba-Group), rower miejski (JM Bike Service), weekend w Willi Koliba w Szczawnicy (Jan Baziak), kolacja w Cichym-Kąciku w Krynicy-Zdrój (Viventum s.c), pufy z ECOPUF,  puchary i medale ufundowane przez burmistrza Starego Sącza, paczki słodyczy od AUTO-SERIWS Jacek Mamala, obraz ze Studia Lasera Bartka Słowińskiego, oryginalne torby, piłki adidasa, okulary, puzzle, kubki termiczne i mnóstwo gadżetów od INTER-TEAM z Nowego Sącza, 500 lodów od Korala, bony na zakupy w SAM-CHEM, 20 pizz z dostawą na miejsce od Nowego Bartolini i Domino, talony na lody do cukierni Jeziorek, talony na dmuchańce, kule wodne, popcorn i watę, vouchery do LEMUR-PARKU, vouchery na łowisko Mały Staw, kiełbaski z Konspolu, ciasto i chrupiące bułeczki z SHP Rolnik, woda mineralna Kinga Pienińska, owoce Jacek Gargula, talony do salonu fryzjerskiego Farris, talony na masaże kręgosłupa Re-HAN, talony na naukę języka angielskiego ANGLOSTACJA, kosmetyki od Arbonne, talony i gadżety od firmy Amplifon, maskotki od firmy BOGDAŃSKI, koszulki KORONUS-a, przejażdżki z WOPR, talony na naukę jazdy deską po stawie, gadżety ze Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu i Urszuli Nowogórskiej Przewodniczącej Sejmiku Województwa Małopolskiego.

 

 

 

 

 

Sezon rozpoczęły z nami sądeckie klasyki, czyli samochody, których nie trudno było zauważyć przy wjeździe na stawy. Dziękujemy Panowie!

Sceną rządziła Justyna Liszkowska z Centrum Kultury im Ady Sari w Starym Sączu. Zawody sportowe, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem prowadzili profesjonalni trenerzy Sokolika. Tuż obok dzielni strażacy piekli kiełbaski i zbierali do puszek „symbolicznego piątaka” na Gniazdo. Uzbierali pokaźną sumę 650 zł! Wielki szacunek. Dzięki licytacjom udało się uzbierać do „Gniazdowej puszki” łącznie 3048 zł za co serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy: Sądecki Karp Klub, Auto-Serwis Jacek Mamala, portal Starosądeckie.info, Centrum Kultury i Sztuki w Starym Sączu.

Wspierali NAS: Burmistrz Starego Sącza, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, Koral, Michalak-Trans, ECOPUF, Inter-Team, Noba-Group, JM Bike Service,Willa Koliba Jan Baziak, Re-Han, Viventum s.c, Konspol, Lemur Park, Restauracja Staromiejska, SAM-CHEM, SHP Rolnik, Domino, Chata, Nowe Bartolini,  cukiernia Jeziorek, Wojciech Mamala, Jacek Mamala, Studio Lasera, Bogdański, MZGK, Koronus, OSP Stary Sącz, WOPR, Fort -Wake, Studenckie Koło Ratownictwa Medycznego ERKA, Drukarnie: In-druk i Art-Man, Fundacja Rozwoju Sądecczyzny, Farris, Amplifion, Arbonne, Anglostacja, Biurowiec, Kinga Pienińska, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Urszula Nowogórska Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego.

Zobaczcie co tam się działo. Oto kilka relacji Marcina Łoboza, któremu także dziękujemy.

PANOWIE walczyli o pizzę, więc spalali kalorię. Pizze z dostawą na miejsce serwowały: NOWE BARTOLINI I DOMINO.

 

POKAZY WOPR

 

I na zakończenie 11 kg AMUR na zawodach wędkarskich

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *