III Sezon na Karaska

III Sezon na Karaska czyli Dzień Dziecka na Stawach. Tłumy pod sceną i lawina nagród!

III Otwarcie Sezonu na Karaska to impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka na starosądeckich Stawach. Pogoda dopisała, atrakcji mnóstwo i tłumy pod sceną. Nie zabrakło występów artystycznych, dobrego EKO jedzenia i mnóstwa zabawy podczas licznych konkurencji sportowych a co za tym idzie LAWINY NAGRÓD! Bawiliśmy się ponad 12 godzin!!! Impreza odbywała się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Starego Sącza Jacka Lelka.

O godzinie 9:00 imprezę rozpoczęły zawody wędkarskie. Młodzi pasjonaci łowienia ryb walczyli o piękne puchary i medale, które ufundował Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek. Olbrzymie paczki słodkości ufundował dla Wszystkich Dzieciaków Sądecki Karp Klub. Uroczystego wręczenia dokonał zastępca burmistrza Kazimierz Gizicki i Jacek Mamala z SKK. Pełna GALERIA dostępna TUTAJ

O godzinie 14:00 wystartował cały blok atrakcji na scenie i tuż pod nią. Konkursy, zawody sportowe, przejażdżki motorówką z WOPR, lato w siodle czyli darmowe przejażdżki na koniach i kucykach a także adrenalina z grupą 4×4. Terenówkami prosto w „krzaki” i po największych wybojach…tak tak..takie rzeczy! Przed bramą wjazdową czekały piękne klasyki z grupy YoungTimer. W słońcu lśnił nowy wóz strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej Stary Sącz. W ten dzień każdy mógł usiąść na kierownicą i poczuć się jak prawdziwy strażak.

W tym roku tak wielka ilość rozdanych prezentów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.  To wszystko dzięki hojnym SPONSOROM, którym należą się OGROMNE PODZIĘKOWANIA! Rozdaliśmy między innymi pufy, piłki, talony na masaże i zabiegi rehabilitacyjne, talony do fryzjera i na zajęcia języka angielskiego, czapki, koszulki, zegarki, bilety do parku linowego, ponad 20 pizz z dostawą na Stawy, piękne drewniane (!) notesy i niezliczoną ilość gadżetów!

Tłumy towarzyszyły Grupie Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz. Aportowanie i zabawa psiaków w wodzie zachwyciła wszystkich. Z kolei „panel bezpieczeństwa” z policjantem i ratownikiem WOPR pozwolił przygotować wszystkie dzieciaki do bezpiecznych wakacji.

Niezawodna firma ECOPUF ze Starego Sącza wykonała specjalnie dla nas mięciutkie i nowiutkie siedziska. Dzieciaki szalały pod sceną aż miło. Nie zabrakło tańców i leniuchowania. Na scenie pięknie prezentowały się zespoły z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury, Tamburmajorki, Dziecięcy Regionalny Zespół Pieśni i Tańca SPOD PREHYBY, Studio Tańca Etiuda oraz muzycy z VocArt. Wieczór należał do Blue Holly i zespołu KAMERTON, który dyskoteką na trawie zakończył ten dzień przed 23 ?

W ten dzień wspierali nas: Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek, Koral, Michalak-Trans, ECOPUF, Inter-Team, Noba-Group,Willa Koliba Jan Baziak, Re-Han, Konspol, REMAR, Lemur Park, Restauracja Staromiejska, EKRAN, Mag-Ferum, Nowosądecka Grupa Ratownicza, ATC, Wiśniowski, Strefa 52, RJMoto, SAM-CHEM, SHP Rolnik, Domino, Chata, Nowe Bartolini,  Cukiernia Jeziorek, Wojciech Mamala, Jacek Mamala, Marian Kuczaj, Studio Lasera, Bogdański, MZGK, Koronus, OSP Stary Sącz, WOPR,  Farris, Amplifion,  Anglostacja, Biurowiec, Kinga Pienińska, Piwniczanka, Straż Pożarna, Policja, Grupa Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz,Viventum s.c,

Organizatorzy Sądecki Karp Klub, Starosądeckie.info, Auto-Serwis Jacek Mamala, Centrum Kutury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu DZIĘKUJĄ Wszystkim za WSPANIAŁĄ ZABAWĘ!

Zapraszamy na FOTORELACJĘ.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *